Politpiddle: kamusal duruşma dili

The source-page: http://pages.ucsd.edu/~dkjordan/scriptorium/gibber/gibberpolit.html

David K. Jordan

İlk metin oluşturuldu: 2020-02-12
Dosya en son değiştirildi: 2020-03-05

İnek gübresi fetihleri
—Benim babam

Jargon ve Anlamsız:
Politpiddle: kamusal duruşma dili

Bu sayfanın temel metni, 1990’lı yıllardan itibaren çeşitli politikacılar tarafından, belki de doğru bir şekilde, dinleyicilerinin çoğunun gerçekten aptal insanlara oy vermek istediğine ikna olmuş sayısız soundbite’deki düşünülmeyen catch ifadelerinden kaynaklanmıştır.

Ancak bir seçimin yakalama cümleleri her zaman bir sonraki seçimle aynı değildir; her seçim yeni aptallığı rahatlatır. Böylece sayfa diğerlerinden daha sık revize edilmiştir. (Örneğin insanlar “yeni binyılın köprüsü” hakkında konuşmayı bıraktılar.) Sadece seçmenlerin kutsal sıhhatli aptallığı ödüllendireceğine dair temel inanç pek değişmedi.

İşte bazı güncel yakalama ifadeleri. Sayfanın alt kısmında, son birkaç seçim için geliştirilen sürümlere bağlantılar vardır. Ben bunun imkansızlığını kabul etmeden önce tek bir versiyonu tutmaya çalışırken çok fazla örtüşüyorlar. Afedersiniz.


Politikacılar 2020’de ne diyor

(Parti bağlılığına göre mavi veya kırmızı okuyun.)

İşte anlaşma, millet: Gerçek şu ki, Washington temas dışı ve Trump/liberal medya koridorda epik oranların ucuz siyasi puanlarını, ancak gerçekte, yanıltıcı yankı odasındaki kalp ısınan yasalara uyan vatandaşları puanlayabilir , insanlar tarafından ve kırılmış sistemi yeniden düzenleyebilir ve beyaz süpremacistleri, topluluğumuzu tartışmak ve akıl yürütmek ve doğru olanı yapmak için bir araya getirerek topluluğumuzu çekmekten sorumlu olanları sorumlu tutmak için 24 saat çalışarak değiştirebilirler.

Trump/liberal medyanın yasadışı ve anayasaya aykırı eylemlerin bu politikalar çünkü durmaya izin verilmemelidir tamamen uydurma ve toplam yalandır hiç bitmeyen aldatmaca vardır değil/zaten sadece geçen altıda 800% mezuniyet oranını yükseltti haftalar.

İşte bir şey: Kimse İkinci Değişiklik ve benden özel çıkarların daha büyük bir destekçisi değil, ama kayıp sevdiklerin ateşini söndürmek, kökleri olan sistemik ırkçı ve altyapı faktörleri arasında düşünceleri ve duaları yönlendirmek çok önemlidir. çalışkan seçmenlerin iradesini takiben koridor boyunca geri döndürülemez zararı geri kazanmak için korkunç danışmanlık hizmetlerinin nedeni.

Ve işte gerçek: Biz kimiz (değil). Ben, iş yaratma, tüm ülkenin başkanı olarak sistemini sarsacak koridor boyunca çalışacak zengin vergi yükselterek/kesme vergi ve tutma/alma ekonomimiz her Amerikalı için çalışan.

Bana oy vereceğinizi bilmekten onur duydum ve alçakgönüllüyüm.

2020’de uzmanların söyledikleri

Bomba kabuğu belgelerinde son dakika haberi, göz kamaştırıcı bir konu haline geldi. Bu filmi daha önce görmüştük: Trump’ın/Demokratların kuruntusal ahlaki pusulasının yıkımı, tüm top oyununu yok edebilecek varoluşsal bir tehdit. Bundan sonra daha fazlası ile döneceğiz. [Reklam için kesin.]

Tribün için her parlak nesne üzerinde ürpertici bir etkisi vardır ve granüler bükülme noktası, kargaşa içinde olan oyuna geç kalır. Bundan sonra daha fazlası ile döneceğiz. [Reklam için kesin.]

Raporuma göre, odadaki fil varoluşsal bir tehdit olan sadakat becerisinin öfkesi. Bu sadece devrilme noktası olabilir çünkü kumda kırmızı bir çizgiyi geçme tehdidinde bulunan gerçekten büyük bir şaptı, bire bir eşleşmede doldurulmuş popülist kategorik bir zorunluluk iğneyi sadece büyümüşe doğru hareket ettirecektir. oda yakın çekim. Bundan sonra daha fazlası ile döneceğiz. [Reklam için kesin.]

Açıkçası Trump’ın/Demokratların korkuluğu, üssü yüceltebilecek, ama sarılmamış bükülme noktasını sarsan, sadece retorik ve politik tiyatro. “Burada görülecek hiçbir şey yok” çünkü kelimelerin sonuçları var ve varoluşsal bir tehdit. Bundan sonra daha fazlası ile döneceğiz. [Reklam için kesin.]


Önceki seçimlerde siyasetçilerin ve uzmanların söyledikleri

  1. Akılsız politikacılar: 2006200820102016-June2016-October2018
  2. Akılsız uzmanlar: 20162018