PARANORMAL SESLER ASSERT: ÖLÜM YOK SON

The source-page: https://wichm.home.xs4all.nl/death_ra.html

Author: Michael Rogge

Bu sayfada verilen ses klibi Gerçek Ses .rm dosyasıdır. Bu klip derhal oynayacak, henüz böyle bir RealPlayer 7.0 gibi bir RealAudio programı yüklü olması durumunda sadece duyulabilir. Ücretsiz bir kopyasını indirmek için bu sayfanın altındaki linkten bakın.

 

Direkt ses kaydı Woods/Greene koleksiyonu kadar aldığım ahiret hayatının en eksiksiz hesap adı olmuştur

Doğrudan sesli orta Leslie Flint

Leslie Flint
Çocukken Leslie

Leslie Flint Hackney Londra ilçesinde bir Kurtuluş Ordusu evinde 1911 yılında doğdu. Ne zaman yedi yaşında o diğer çocuklardan farklı olduğunu keşfeder. O ölünün ruhları görür. Ama onun hediye biraz takdir olduğunu onun dehşet öğrenir (ebeveynleri ile genç bir çocuk olarak fotoğrafa bakınız). On yedi yaşında iken o seans katılır. O olağanüstü mesajları alır. Münih Bir orta ruhu onun adresi aldıktan sonra kendisine bir mesaj iletir.
Sonra bir seansta o transa kendisi düşer ve bu günümüze kadar delil iletilerde geçer. Onun hediye geliştirmek için bu yaşta keskin değildir ve balo salonu dans öğretmeni olarak kariyerine girer. O mesleğini hoşlanıyor ve spiritüalizm unutur.

Sonra yine evine daire, Edith Mundin eski bakıcısı karşılamaktadır. O özel daire bir ortamda olmak için onu ikna eder. Onun mediumship hızla gelişir. Onların dernek evlilik biter.

Karanlıkta Sesler

Leslie sinemaya giderken, sesler karanlıkta fısıldamaya, duyar. Sadece o değil; Etrafında insanlar sessizliği hiss. Bu kendisinden üzerine gittiğinde sinema ayrılmak zorunda kalır. Sesler doğrudan sesli fenomenin ilk belirtileridir. O fiziksel medyumluğa hediye geliştirir ve diğer spiritualistic çevreler de sıkça görülen orta olur. 1935 yılında kamuya açık ilk tanıtımını verir. Bu 2000 kişi kapasiteli salonlarında başkaları tarafından takip edilmektedir.

En test ortamı

Leslie Flint her zaman tam olarak onu test etmek istedim araştırmacılar ile işbirliği yaptı. Psikologlar, psikiyatristler, bilim adamları, ventriloquists, elektronik uzmanları ve bakıcısı olarak poz bile araştırmacılar, tüm ona kendi gitmek vardı.

1948 Test 1948 SPRtest ait fotoğraf için ikonuna tıklayın.

gagged ve bağlıFlint fotoğraf için ikonuna tıklayın “gagged ve bağlı” 1972 test sırasında.

Gazete raporuTest gazete makalesi için simgesine tıklayın.

SPR üyeleri ile 1972 yılında bir testin fotoğraf için tıklayın
O bir sandalyeye bağlıydı, ağzını bantla kapatılmış. Diğer deneylerde de onun vokal organlardaki olası titreşimleri algılamak için bir boğaz mikrofonu giydi.

O kızıl ötesi görüntüleyici aracılığıyla gözlendi yaparken, belirli bir duman topu onun omzuna görüldü benziyordu. Bu Ektoplazma, insan sesi kutusuna benzer bir işlevi vardır orta ve bakıcısı, hem gelen eterli bir madde olması gerekiyordu. Iletişimcileri onların düşüncelerini konsantre ve bir zamanlar yeryüzünde yaptığı gibi konuşmaya teşebbüs olduğunu açıklar. Onların düşünceleri öylesine sesli titreşimlerin çevrilir.

(Omzuna ectoplasm dinlenme ile fotoğrafı Flint bakınız)

Flint with ectoplasmic voicebox
Ektoplazmik ses kutusu

Flint böyle bir hediye ile sadece orta değil, ama o kesinlikle neredeyse yarım asırdır böyle açıklıkla bunu göstermiştir son biridir.
Leslie “diğer tarafta” ruhları bir ekip tarafından yardım edilmesi söylenir.

Mickey (psişik portre bakınız), onun ana rehber, o on bir yaşında iken o bir kamyon tarafından ezildi olduğunu kendisiyle ilgili olarak şunları bir gazete çocuktu. Onun neşeli çocuksu sesiyle rahat bakıcılarını koymak için bir yeteneği vardı. Bir oturuşta sonunda hep güle güle demek için açıldı.

Psychic drawing of Mickey
Mickey

Onun medyumluğa Uzun yıllar Flint Westbourne Terrace, London evinde binlerce ziyaretçiyi ağırladı. Bunlar seslerin çok sayıda için hayretle dinledim. Tüm onlardan çok gerçekti daha iyi bir dünyada yaşayan bir akrabası veya arkadaşı, ruhu konuşabilmesi olmanın hatasız inançla gitti. Bakıcısı hiçbiri tüm bu years. Alas sırasında herhangi bir hileli eyleminde Leslie yakalanmış olduğu bilinmektedir, bütün bu yüce sona gelmek zorunda. Leslie Cenazesi eski bakıcısı ve arkadaşlarının çoğu katıldı Nisan 1994’te yapılan diğer dünyada arkadaşları katıldı. Ortamının avukat, Aubrey Gül, kendisine saygılarını sundular: Elli yılı aşkın bir süredir onun arkadaşlarına sıkıntılı, neşe ve kahkaha istekli, konfor, onun medyumluğa aracılığıyla odasına getirerek ışığın karanlıkta bilgisini oturdu.

Doğrudan sesli iletişim Woods/Greene koleksiyonu

George Woods and Betty Greene at work
George Woods ve Betty Greene iş başında

Bu site özenle onların teyp doğrudan sesleri kaydedilen ve açığa vurulmamış mali amaçlar gütmeden bunun için sorulan herkes için onları kopyalamak için onların ömür boyu meslekten yapılan George Woods ve Betty Greene, anısına adanmıştır (iş yerinde bunlardan fotoğrafı bakınız).

Sadece, daha sonra daha kaliteli kayıtlarında, ilk tel veya kağıt bantlarla, kaydedilmiş değil o vardı tüm iletişimler kişisel ilgi olurdu. Sidney George Woods itibaren 1946 den Leslie Flint ile oturdu. 1953’te ona çok değerli yardım verdi Bayan Betty Greene katıldı.

1956 yılında 1928 yılında öldü Ellen Terry, İngiliz aşamanın ünlü aktris, sesi, geldi ve onlara:

Bazı dikkate değer iletişimi sahip olacak. Ve sana güç oluşturmak için, ve kasıtlı bantlar için düzenlenmiştir mümkün bu bağlantıyı yapmak için düzenli olarak gidiyor bu kişileri tutmak öneririz. Kayıt bantları … bize dünyanın her yerinde birçok kişiye ulaşma fırsatı verir. Biz görüşmelere ve ders vermek üzere çeşitli alanlarından çeşitli ruhlar koyacaktır. Biz sizin tarafta istekli yardımcıları gerekir.

Ellen Terry
Ellen Terry

1975 George Woods Bayan Greene’nin ölümü (1890-1983) kendisinden kadar fazla sekiz yıldır yaşına rağmen gidiş kasetleri dağıtma işini tutmaktı kadar bu on yedi yıl boyunca devam etti onların özverili çalışma başlangıcı oldu onu katıldı.

Büyük Britanya’da bu kayıtlar bir zamanlar tanınmış idi. On üç radyo ve televizyon programları kendilerine tahsis edildi. Şimdi ana kahramanları bize bunların unutulma tehlikesi olan fenomen ve dikkat çekici kayıtları terk ettiğini söyledi, bunu değildi Leslie Flint Güven.

İnternet üzerinden Ellen Terry sözleri gerçekten yerine getirildiğini: Bu iletişim dünyanın her yerinde milyonlarca insan tarafından kullanılabilir hale gelmiştir.


27 Ocak 1964 tarihinde teslim Ellen Terry sesli iletişim küçük bir bölümünün Ses klibi: