Chopin hala oluşturan

The source-page: https://wichm.home.xs4all.nl/chopinra.html

Author: Michael Rogge

hala oluşturan
Bu sayfada verilen ses klibi Real Audio .rm dosyasıdır. Bu klip derhal oynayacak, henüz böyle bir RealPlayer 7.0 gibi bir RealAudio programı yüklü olması durumunda sadece duyulabilir. ücretsiz bir kopyasını indirmek için bu sayfanın altındaki linkten bakın.

 

Doğrudan sesli orta Leslie Flint ile doğrudan ses kaydı Woods/Greene koleksiyonundan alıntı

ChopinSoğuk bir Cumartesi sabahı, 19 Aralık 1959, George Woods ve Betty Greene ses ortamı Leslie Flint ile seans kaydetmek için Londra’ya Croydon onların ağır teyp kayıt cihazı lugged var. O nadir bir hediye sahiptir. Sesler Uzayda bir noktada ortaya ve kendisi tarafından konuşulan değildir.

İlk fısıldayarak ancak daha sonra yüksek sesle ve net – bir onun rehber Mickey ait neşeli çocuksu seslerinin duyulmasını edilirken sonra Günaydın!

Başka kararsız bir ses yabancı aksanıyla bir süre tezahür sonra:
gerçekten öğleden sonra veya sabah ise bilmiyorum … er … Zaman zaman bize yaklaşık emin olmak için bir en karmaşık şeydir. Biz Dünya koşullarına gelince, her zaman belirli şeyleri şaşkın davranma eğilimindedirler ….

Betty Greene: Adınızı öğrenebilir miyim? 
Ses: Adım Chopin, Frédérique Chopin olduğunu.

Chopin İngilizce bilmektedir. Katılımcıların hiçbiri Fransız anlamak. Ölümünden bir yıl önce 1849 yılında İngiltere ve İskoçya ziyaret etmişlerdi.

Biberiye Kahverengi

Geç müzikal ortam Biberiye Kahverengi Chopin ile yakın temas içinde olmak belirtmektedir. Ona yeni kompozisyonlar belirler. Erken yetmişli bir Philips uzun oynama kaydında kaydedildi. Bu kayıt Biberiye Brown için oynadı. O Slav-Fransız aksanıyla tanımayı söyledi. Mrs.Brown da Leslie Flint ile doymuş olan. Iletişimcileri arasında en besteciler, Chopin oldu. Kadının evde onunla telepatik temas iken aynı şekilde doğrudan bir sesle konuştum.

Chopin duyduğu geçen George Woods ve BettyGreene (kısaltılır) anlattı hakkında:
benim tek yatakta yatarken, çok hasta olduğunu hatırlıyorum. Bazı arkadaşlarım benimle birlikte olduğunu ve yavaş yavaş her şey hala görünüyordu. Ben uzak everyting sürüklenen sanki gibiydi. Sonra muazzam ışık görmeye başladık. İlk başta o zaman … aydınlandılar oldu ve ben sesler duymaya başladı biraz küçük ışığı oldu. Müzik bir bütün, tüm orkestra vardı sanki … şişmeye başladı ve sesi git gide oldu. Magnificnet!
Ben nasıl derler, duymak çalıştı, bu melodi buydu. Bunu tanıyamadı. Ben alışık olduğu müzik değildi. O farklıydı; çok daha maginificent şey daha şimdiye kadar duymak ……

…………………………… Ses klibi …………..

büyüklük gerçekleşme ve Tanrı ile birliği: Gerçek müzik, gerçek müzik, büyük müzik, senin dünyanın ötesinde olduğunu ve insanın manevi açıdan yaylar şeydir. Büyük müzik dünyasında, çok kötü belki gerçekten ruhu içinde doğar ve yeniden üretilir şeydir.


Daha yüksek düzlemlerde, çok yüksek gelişti düzlemde, biz düşünce sadece çaba ile, araçların olmadan müzik oluşturabilirsiniz. Burada yaratıcı olmak, büyük bir musicien hiç bir araç olmadan tamamlamak ve bir bütün işi elde edebilirsiniz düşünce! besteci yaratmış olanı çoğalmasını duyar – sanki – O oldugu, bunun sonucu olarak onun düşüncelerine ve kendisi için uydurulmuş olanlar kendisinden tüm sesleri oluşturabilir ve.
Dünyanızda Man – kendisini fena halde birçok yönden gelişmiş olmasına rağmen – hala ruhun gücünün çok cahildir. içinde gizlendi ower. “Knock ve o size açılacaktır.”: Size söylendi. Fakat birkaç kişi devirmek için zahmet. Onlar kendilerine verilmiş olanı ile içerik bulunmaktadır. Orada, çok iyi insanlar çok nazik, çok samimi kim Dünyanda çoktur …… ama çok çocukça vardır!


(Kalın baskılı alıntı bu sayfa için bir ses-klip olarak eklendi.

Chopin sesi neredeyse yarım saat konuştu. Yukarıda sadece bir kaç bölümler bulabilirsiniz.


Chopin İngilizce bilmektedir. Katılımcıların hiçbiri Fransız anlamak. Ölümünden bir yıl önce 1849 yılında İngiltere ve İskoçya ziyaret etmişlerdi.

Biberiye Kahverengi

Geç müzikal ortam Biberiye Kahverengi Chopin ile yakın temas içinde olmak iddia etti. Ona yeni kompozisyonlar dikte. Erken yetmişli bir Philips uzun oynama kaydında kaydedilir ve o bir otobiyografi yazdı edilmiştir. Bu kayıt Bayan Brown için oynadı. O Slav-Fransız aksanıyla tanımayı söyledi. Mrs. Brown da Leslie Flint ile doymuş olan. Iletişimcileri arasında en besteciler, Chopin oldu. Kadının evde onunla telepatik temas iken aynı şekilde doğrudan bir sesle konuştum.

Bir oyun başlıklı ‘Bayan üretilmiştir Kahverengi. Müzik uit het hiernamaals.’ Jacq Palinckx tarafından 2007 yılında Hollanda’da (bundan sonra gelen Müzik).