Oscar Wilde Döndü

The source-page: https://wichm.home.xs4all.nl/oswilde.html

Author: Michael Rogge 

Doğrudan sesli orta Leslie Flint ile doğrudan ses kaydı Woods/Greene koleksiyonundan alıntılar

Leslie Flint bir seans kaydedilmesi
Bir seansta Leslie Flint

20 Ağustos 1962 tarihinde bir ses İngiliz orta Leslie Flint seans odasında tecelli (resme bakın) Geç o olduğu iddia Oscar Wilde.

Ünlü İrlandalı şair ve oyun yazarı o prudish toplum tarafından utanç içinde düşmüştü O zamana kadar 1900 yılında Paris’te öldü. O parlak zekâ ve coşkulu fantezi bir sanatçı olarak takdir edilmiştir kez. Bir dramatist olarak işini parlak özdeyişler için esas ayırt edilmiştir.

Onun çalış “ciddi olmanın önemini” dahil. O, “Dorian Gray’in Resmi” yazarıydı. Hayatı filmi ‘Wilde’ aktör Stephen Fry tarafından görkemli tasvir edilmiştir.

Oscar Wilde

Oscar Wilde o yeryüzünde iken bilinen edildiği için aynı alaycı ve iğneleyici bir şekilde geldi. İlk başta kiminle konuştuğunun temizlemek değildi. Bayan Greene onun adını sorulduğunda ses cevap verdi:
“Ben sizin tarafınızda iken İsmim sorun büyük bir anlaşma içine beni!”

Mr.Woods araya girdi: “Biz diğer insanlara bu kasetleri oynarken, görüyorsunuz, onlar kim olduğunu sorun.”

“Bunu Albay Bogey olduğunu anlatabilirim!”

Sonunda onun adını ortaya, George Woods sordu:
“Mr.Wilde Eğer diğer tarafında hayatının şey söyleyeyim mi? Ne yapıyorsun?
Her durumda yeryüzünde hayatım oldukça iyi dedikodu-mongers arasında bilindiğinden “Ben, buralar çok kişinin hayatını tartışmak istenecek rahatlattı, tercih Dünya’da kişinin hayatına itiraf etmeliyim! Hayatımın Dünya’da hayatımın aksine olmadığını size söylemek olsaydı, muhtemelen çok dehşete olurdu! Ama mükemmel gerçek bu ve ben olursa olsun … .. Benim itibar beni endişelendirmiyor mu bu konuda hiç pişmanlık ettik ama yanınızda birçok insan bir cehennem endişe görünüyor! Daha fazla para hiç O günah çok başarılı olduğunu söylemek gider benim oyunlarında, takım yapabildi daha ölümümden beri itibarımı yapılmış edildi!”

Seans salonunda Kahkaha. Wilde sonra arsızlık düşmesi önerdi ve şöyle dedi:
‘Bunu Oscar Wilde olduğunu nasıl anlarsınız’ “Ben kasten yapmak Bu her zaman söylerim insanlar olacaktır, çünkü Ve bu yüzden hayata karşı aynı tavrı ile, çok tekrar aynı gelmesi beklenen ediyorum, ve insanlara karşı ve benden beklenen şeyler aynı tür söylemek.”

Woods: “Eğer o tarafta Bernard Shaw tanıştınız mı?”
“Ah, ben tanıştığım Shaw, elbette Shaw tanıştım. Ne adam ama! Olağanüstü karakter – parlak, eğer daha doğrusu – iyi, ben daha iyi bunları söylemez olur. Ben geliştirilen bir ölçüde olmam gerekiyor!”

Woods: “Hala o tarafta oyunlar yazmaya?”
“Ah, biri hala hala sürekli bir, yazar. Dünyamız bazı anlamlarda, duymuş şüphesiz olarak, sizin Dünya’ya çok benzer. Hatta daha güzel sen alışık sahne her şekilde var. Doğa Eğer doğa burada var biliyorum, ama daha kötü yönleri, ya da doğanın daha tahriş edici yönleri bize varolmayan gibi. Doğa adamı rahatsız etmek concocts olduğunu Mesela böyle sinekler, earwigs gibi zararlı hayvanların ve tüm rahatsız edici şeyleri yok. Bunlar neyse yok olmuşlardı.

……..ses klibi………

Biz küçük tahriş edici olmadan tüm güzelliği ve doğanın hoşluk var gibi görünüyor. Artık swatting sinekler! Oh, bir sineklik ile bir sandalyede tüm öğleden oturan severdim kez bir kadını, tanıdığım ve o swatting öğleden vardı! Sık sık o swat için sinekler olmadan, bir sineklik olmadan burada yapıyor olmalı acaba! Ah, çok uzun zaman önce, işler değişti. Ik Londra bakıp pek tanımıyor. Zaman zaman önce yaşamış, Şükürler!”

‘Bizim tek kapsamlı oyun yazarı O her şeyi ile oynuyor.: Zekâ ile, felsefesi ile, drama ile, aktörler ve izleyici ile, bütün tiyatro ile’ (Bu arada, George Bernard Shaw olarak Wilde övdü hayatında birkaç eleştirmenin biriydi. Shaw da Leslie Flint seanslara de içinden geldi.
Kimin sesi başka bir sayfada duyulabilir, bilinen Londra’da Oscar Wilde resepsiyonlar katıldığı için ünlü aktris Ellen Terry.)


(Kalın baskılı alıntı bu sayfaya bir ses klibi olarak eklendi ve bir ses kartı varsa duymuş yapılan edilebilir. Yüklemek için 381,000 bayt için beklemeniz gerekebilir ve üzerinde> işaretini tıklayın sol üst köşesinde görünen modülü.)

Gerçek Ses akışı Oscar Wilde’ın iletişimin başka pasaj tarafından duyulabilir buraya tıklayarak.

Sesli olgusunun Diğer Gerçek Ses klipleri: