Bir Deniz Biyoloji Kariyer Ilgili Bazı Genel Soruların

The source-page: http://life.bio.sunysb.edu/marinebio/mycareer.html

Seinfeld dediği gibi ……

Jerry: Şimdi o bir olan izlenimi altında bulunuyor bu noktada söylemeliyim … ..

George: Bir ne?

Jerry: Bir deniz biyoloğu.

George: Bir deniz biyoloğu … .Neden ben deniz biyoloğu ben?

Jerry: Ben bundan söz edilebilir.

George: Ama deniz biyoloğu değilim!

Jerry: Ben bunun farkındayım.

George: Yani?

Jerry: Sen iyi bir iş olduğunu sanmıyorum.

George: Ben bu bir iş olduğunu düşünmedim.

Jerry: Ah. Etkileyici bir alanım!

Lütfen dikkat: Bu deniz biyoloğu, Stony Brook Üniversitesi’nden yani Prof. Jeffrey Levinton, Stony Brook, NY USA röportaj düşünülebilir.Birçok istekleri her gün görüşmeler yapmak için olsun ve ben tek tek çok farklı istekleri cevap veremez olarak bu, benim yanıttır. Aşağıda belirtilenler farklı 3 soru veya daha az varsa, ben hepsine cevap fakat tarafından edecek sadece e-posta. Şehir dışına bazen duyuyorum ve her zaman istemi olamaz, ama çalışacağız. Kendi araştırma faaliyetleri anlatılmıştır burada.

1. Ne, sizce, bir deniz biyoloğu olma dezavantajları nelerdir?

Hiç bir dezavantajınız görmüyorum. Özgürlük (adil bir miktar), fırsat (popüler kitap yazmaya öğretim hükümetten her şeyde sürü) şikayet edemez

2. Ne, sizce, bir deniz biyoloğu olma avantajları nelerdir?

Avantajları yapmayı sevdiğiniz yapıyor içerir; genellikle büyüleyici ve güzel yerlere seyahat; İlginç millet ile etkileşimleri.

Eğer baştan tekrar yapmak olsaydı, bu alanı seçmiş

3.? Niye ya?

Belki, belki de değil. Kim bilir neden? Hayat karmaşıktır. Ben bir yazar olmak isteyen başladım, ama jeoloji sevilen ve üniversitede ve lisansüstü okulda bu tamamlamıştır bulundu. Bu deniz biyolojisi benim birincil ilgi olarak devraldı bu okuldan mezun oldu.

4. Bunun nedeni birkaç iş fırsatlarını bir deniz biyoloğu olarak işe almak zor olduğunu duydum. Senin için zor oldu mu?

Işler 1970’lerin başlarında nispeten erişilebilir olduğu gibi ben şanslıydım ama bir iş piyasasında gerçekçi bir anlayış olmadan bir alan girmemeniz gerekir. Govt. işleri ve akademik işler çok rekabetçi ama hala mevcuttur. Ben 22 öğrenci Ph. Ds almak zorunda ve tüm çalıştırılan veya yolda edilir. İyimserim.

5. Ne bu alanın en tatmin edici parçası bulurum?

Öğrencilerin öğretim, araştırmacı olarak sizin çıkarlarınızı ardından.

6. Deniz Biyolojisi alanında bazı ilgili meslekler nelerdir?

Oşinograf, Çevre Müdürü, Moleküler Biyolog

Deniz biyologları ne yapıyoruz.

7. Maaş olarak yapmak?

Bu varyasyon büyük olarak cevap vermek kolay değildir. Eğer ortalama bir doktora olsaydı yardımcı doçent olarak bugünlerde üniversite işe giren, sen ca bir maaş kazanmak istiyorum 50,000-65,000 ABD Doları akademik yıl için ve daha sonra ağırlıklı olarak hibe dan, hem de bir yaz maaş kazanabilirsiniz. Devlet okulu öğretmenlerinin maaşları genellikle düşüktür ve varyasyon harika. Danışmanlık firmaları 40’lı ve yukarıda da başlar. Üst uç son derece değişkendir ama üniversitelerde, deniz biyologların maaşları genellikle fen öğretim üyeleri için ortalama karşılık gelmektedir. Bir üniversitede bugünlerde tam profesör akademik yıl için 85,000-120,000 daha fazla kazanmaya edilir.

8. Nasıl ilk deniz biyolojisi ile ilgilenen aldın?

Bu söylemek zor ama Jacques Cousteau’nun ünlü filmi gördüğünü eminim “Sessiz Dünya.” Babam daha sonra büyük bir sanatsal film olarak kabul edildi bu filmi görmek için Paris Tiyatrosu’na şehir ny şehir götürdü büyük Louis Malle yönettiği ve Oscar kazandıktan. Mercan kayalığı büyüleyici ve ben bağımlısı oldu. Bu arada, ben Cousteau üzerine dökümü ve bilim adamları yararlandı ve sahnenin ortasında çalan fırsatçı olarak onu görmek o deniz biyologları ile oldukça çapraz olduğumu söylemek zorunda; o SCUBA coinvented ve herhangi 100 diğer deniz biyologları daha deniz biyolojisini sevmek bu dünyada daha fazla insana ilham verdi. Çocukken o berrak çantada üstü bir su kamera sarılmış ve birçok sualtı fotoğraflarını çekti. Takıntısı bizim büyük yarar olmuştur.

9. Bir deniz biyologu olmak için yapmanız gereken ne?

Bugünlerde üniversite rota esastır, ancak deniz biyolojisi konusunda uzmanlaşmış bir okula gitmek zorunda hissetmiyorum. Bilimde ilk oranıdır ama iyi beşeri ve iletişim eğitimi de olan bir kolej bulun. senin küçük yıl veya üst düzey yılın Yaz aylarında bir yaz iş bulmak veya bir deniz laboratuvarda ders alabilir (MBWEB URL’nin ana sayfasındaki deniz laboratuar bağlantıları ve stajlar/yaz kursu bağlantılarına bakınız) emin olun. Bu üniversitede herhangi 5 deniz biyolojisi kursları daha sizin için daha yapacağız. Üniversiteden sonra da deniz biyolojisi mezunlannin okulda satın alınacak. Başka iyi bir strateji araştırma yaparken deniz biyologları olan bir üniversitede bir biyoloji önemli olmaktır. Eğer bir Master derecesi yapacak bir teknisyen, ancak doktora olmak istiyorsanız.

Bir master derecesi genellikle tamamlamak için yaklaşık 2 yıl sürer. Programın özü bulunan bir üniversite seçmek önemlidir. Sen deniz biyolojisi bir çekirdek eğitim almak istiyorum, ama, kariyer hedeflerinize bağlı olarak size ders çok özel bir set ve biraz araştırma yapmak için bir fırsat isteyebilir. Hızla bir ustaları tamamlamak mümkün olabilir ancak bir iş için uygulamak için hiçbir somut eğitim görebilirler. Böyle kabuklu deniz Kültür balıkçılığı gibi belirli bir alanda çalışmak istiyorsanız bu özellikle doğrudur olacaktır. Doktora derecesi ABD mezun okulda altı yıl ortalama alacak, ama dünya çapında hatırı sayılır farklılıklar bulunmaktadır., Ph.D. örneğin İngiltere ve Avustralya’da derece onlar araştırmayı vurgulayan biçimsel ders çalışmalarını ihmal eğilimindedir, 3-4 yıl sürmesi eğilimindedir. ABD Birçok doktora yılında programları sağ onların lisans okuldan iyi öğrencileri almak, ancak doktora ile geçmesi istiyorum öğrencilerin önemli bir kısmının görmek, ilk yüksek lisans derecesi almak Böyle Stony Brook Deniz ve Atmosfer Bilimleri Fakültesi ve Virginia Inst gibi kurumlar. Deniz Bilimleri çift programları arasında, doktora için Ustalarından pürüzsüz bir geçiş sağlayan Öğrenci durumu.

10. Bir deniz biyoloğu olarak ne yaparsınız?

Ben, araştırma yaparken ders kitapları yazma ve deniz problemler ile ilgilenen diğer gruplarla çalışma önemli bir vakit alır üniversite hocası değilim. Araştırmalarım birçok belirsiz görünebilir, ancak bu bireylerin işleyen nüfus dalgalanmalarına bağlanabilir nasıl anlayış gerektirir. Bunun bir örneği besleme ve deniz istiridye, solucanlar ve diğer tortu yiyen hayvanların kazarak faaliyetleri, organik madde ayrışmasını yardımcı karıştırarak ve tortu oxygenating ve tortu parçacıkları kontrol ederek çevreyi nasıl etkilediğini incelemektir. Hiç bir yapışkan çamur düz yürüdü Eğer benim topraklarında vardır! Ayrıca filtre besleme istiridye ve midye su kolonunun hızlı bir şekilde süzülerek kendi ekosistemini nasıl etkilediğini çok ilgi olmuştur; bu canlıların filtreleme çok etkilidir ve iç su gıda parçacıkları sıyrılmış edilebilir. Ayrıca, özellikle toksik maddelere direnç ile ilgili olarak, deniz dip popülasyonları üzerinde kirlenme etkileri üzerinde çalışmaktadır. Genellikle zehirli kirletici genetik olarak farklı ve maddeye dirençli bir kaç birey, ancak tüm öldürecektir. Bu kişiler genetik olarak dirençli suş yol açan ürer. Böyle bireyler bazen sonunda insanlar tarafından tüketilmesi, toksik bir madde konsantre ve besin ağını yukarı devredebilir, çünkü bu kötü olabilir. Kim, genetik olarak farklı ve maddeye karşı dirençlidir. Bu kişiler genetik olarak dirençli suş yol açan ürer. Böyle bireyler bazen sonunda insanlar tarafından tüketilmesi, toksik bir madde konsantre ve besin ağını yukarı devredebilir, çünkü bu kötü olabilir. Kim, genetik olarak farklı ve maddeye karşı dirençlidir. Bu kişiler genetik olarak dirençli suş yol açan ürer. Böyle bireyler bazen sonunda insanlar tarafından tüketilmesi, toksik bir madde konsantre ve besin ağını yukarı devredebilir, çünkü bu kötü olabilir.

11. Eğer sorunların Hangi tür yaşıyor?

Önemli bir sorun araştırma zamana karşı zaman öğretim, örneğin sorumlulukları dengelemek. Ayrıca, çok fazla araştırma hibe fonu için gerekli, ama aynı zamanda çok rekabetçi. Ben hibe fonları almakla makul başarılı olmuştur, ama zaman geçtikçe daha zor hale gelir.

12. Eylemlerin hangi tür bu sorunları çözmek için ne yapılabilir? 

Kampüs uzak araştırmaya Çalışma süresi kullanım çatışmaları ile anlaşma yardımcı olur. Neredeyse 3000 mil benim üniversiteden bir deniz laboratuarda her yaz geçirmek. Bu daha kolay dönmek ve bir şey eksik olduğunu hissetmeden öğrenciler için zaman ayırmaya kılar. Hibe başvurusu zaman alıcı bir işlemdir ve bir farklı kaynaklardan fon bulma ve farklı projeler ile karışmaya yaratıcı olmak zorundadır.

13. Bu mesleği herhangi seyahate gerektiriyor mu?

Deniz biyolojisi ve deniz bilimi kuvvetle araştırma programları için uluslararası araştırma ve kooperatif planlama köklü olma eğilimindedir. Kendi çalışmam Danimarka, İsveç, İngiltere ve Güney Fransa’da uzun konaklamalar için bana almıştır. Ben 2009 yılında yaklaşık bir ay, 1999 yılında Avustralya’da 5 ay geçirdi ve yakında dönmek istiyoruz. Böyle seyahat araştırması deniz biyologları için oldukça yaygındır. Tabii ki, biyolojik okyanusbilimciler derin okyanus yolculukları genellikle ve tüm okyanusların suları kat. Bilimsel toplantıların Seyirci bir araştırma sonuçlarını sunmak ve en yeni bulgulara saklamanızı sağlar.

14. Bu nasıl iş görevleri onlar olurdu beklenen ne olduğunu farklıydı var?

Tüm üniversite bilim adamları ne öğretim ne de araştırma çalışmalarının büyük miktarda şikayet; Komite çalışmaları, formların bir sürü doldurarak mesleği için hizmet çalışmalarının çeşitli yapıyor. Aksi takdirde, size ne yapmak çok fazla. Kendi ders çizelgesine çok fazla özgürlük itiraf etmeliyim rağmen çoğu profesör oldukça sıkıcı bir yol seçin yoktur.
Insanlar ne tür için.

15. Bu mesleği önerirsiniz?
Sen açık havada gibi zorunda ve tekrar tekrar yapmanızı ister gerekiyor. Ayrıca iletişim ve yazma ve güzel konuşma tesis var gibi zorundayız.Her şeyden önemlisi, DÜŞÜNÜN ve YENİ FİKİRLER sahip olmak ister gerekir. Aşırı derecede utangaç başarılı olmaları için ise gizlemek için bir çatlak bulmak zorunda rağmen bu özellikler, kişilikleri çok çeşitli bulunabilir için vardır. Bu bir üniversite ortamında zor olabilir.

16. Işin bu alan nasıl zorlu ve stresli nedir?

Üretkenlik ürettiğiniz dergi kağıtları nitelik ve nicelik bakımından basit bir tedbir olduğundan tüm bilim gibi, bu talep ediyor. Alan çalışması ya da yolculukları için planlama da organize bir kişiyi kapsar. Bunu yapmanın eğlenceli tarafından telafi araya programları çekerek potansiyel stres daha olduğunu söylemek gerekir. Bu donuk insanların bir grup ile bir iş gezisi toplantısı için düzenlenmesi gibi değil; iyi bir beyzbol takımı için yol çizelgesi düzenlenmesi gibi daha.

17. Benim işgal ve başlığı nedir?

Ben Ekoloji ve Evrim seçkin profesörlerinden duyuyorum Stony Brook Üniversitesi.

18. Fırsatlar deniz biyolojisi alanında ilerlemesi için var?

Bu sizin yolunuza bağlıdır. Eğer bir üniversitede iseniz, Tam Profesörü ilişkilendirme için Yardımcısı’ndan saflarına yükselmek olabilir. Işler senin için biraz ters gidiyor varsa, bir yönetici olması tercih edebilirler. Bu Dean, hatta bir Provost (bir üniversitede ikinci rütbeli subay) olmak götürecektir. Hatta üniversite Başkan olmak için büyüyebilir (ama oval ofis yoktur).

Eğer çevre yönetimi alanında girerseniz, bir genellikle çevresel etki beyanı inşaat tarlaları sürmeye çalışır (eğer özel bir şirket bir danışmanlık şirketi olarak çalışan,) veya (hükümet ise) bu tür ifadeleri değerlendirerek. Eğer çok yetenekli iseniz, benim exgraduate öğrencilerin ikisi gibi, bir devlet kurumu yetkilisi olarak son derece etkili olacaktır (EPA bu durumda, Avustralya ve ABD, öğrenci bağlı olarak), birlikte pek getirmelerini önemli çözmek için sorunları. Programımızda Bir diğer öğrenci Beyaz Saray’ın Bilim ve Teknoloji Ofisi Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.

21. Çalışmalarınızda olan herhangi bir yan gelirler var mıdır?

Gerçekten kolayca itiraf edemem, ancak ücretli seyahat vb toplantılar, büyük yerlerde alan çalışması, gitmek için, gerçek bir çekimdir. Eğer Provence çalışmak için para hayal edebiliyor? Washington güzel San Juan Adaları? Avustralya? Danimarka? Jamaika? Bunlar benim deneyimleri arasında olmuştur ve çok daha başarılı daha olmuş diğerlerini kıskanıyorum. Ayrıca, deniz biyolojisi çok uluslararası alandır. Ben dünya çapında iyi arkadaş olan iftihar ediyoruz. En sonunda, bir devlet çalışanı olarak konumum da fena olmadığını söylemek zorundayım. Ben çok iyi emeklilik ve sağlık hizmetleri almak ve de günlük şikayet bir devlet bürokrasisi var. Yani vermeye devam psikolojik bir saçak faydadır.

20. Bir deniz biyologun yaşamın bir gün boyunca ne olur?

Oldukça değişken, tahmin edebileceğiniz gibi, buna bağlıdır. Eğer gerçekten şanslıysanız, size mutlu yaparsın. Lab..teaching çalışmalarında da genellikle çok tatmin edici olduğunu, yaz .. ama gerçeklik setleri. Çoğu profesör bürokratları ile komite çalışmalarının sürü toplantı ve kurarlar. Bana göre hiçbir şey deniz yapılan tahlil yazları daha iyidir. Orada çok çalışmak, meslektaşları ile iyi konuşmaları çok (ayrıca arkadaş) sahip sosyalleşebileceğiniz.

21. Bir deniz biyoloğu için talip olabilecek işlerin bazıları nelerdir?

-Öğretmen üniversite veya lise de
-Researcher (Üniversitesi oşinografi laboratuar)
üniversitede
-Laboratuvar teknisyeni, oşinografi laboratuvar
böyle balıkçılık kurumu gibi kamu kurumu için
-Kaynak yöneticisi, bir devlet
borç. çevre koruma ve
danışmanlık şirketi içinde
-Technician veya alan işçi
çevre savunma örgütü çalışan
-Biologist
akvaryum veya hayvanat bahçesinde çalışan
-Biologist

 

22. Herhangi esprili anlar var mı?

Sansürlendi.

23. O staj ararlar için iyi bir fikir olabilir mi?

Stajlar deniz biyolojisi araştırma tanıtıldı için ideal bir yoldur. Birçok deniz laboratuarlar üniversite öğrencileri için staj var. lise öğrencileri için Stajlar az yaygındır. En başarılı sistemlerden biri Ulusal Bilim Vakfı tarafından işletilen Lisans Programları, Araştırma Deneyimleri olduğunu.REU programı araştırma yaz için maaş artı masrafları öder. REU hibe bazı durumlarda deniz laboratuarlar tarafından işlenir (örneğin Washington State Cuma Harbor Laboratories) veya bireysel araştırmacılar tarafından.

24. Eğer istihdam edilmektedir herhangi ikramiye alıyor musunuz?

Bonuslar üniversitelerde verilen, ancak çoğu zaman bu tür bir danışmanlık şirketi olarak, özel firmada çalışan bir parçasıdır değildir.

25. Ya bir deniz biyologu olmak eğitim maliyeti nedir?

Aralık kadar büyük olduğundan, bu, cevap vermek kolay değildir. Doktorası yapıyor Birçok değilse bile çoğu, yüksek lisans öğrencileri girdikleri Üniversitesi tarafından desteklenmektedir. Eğitim genellikle ücretsiz olup, öğrenci maaş (çok para ama yaşamak için yeterli değildir çok) alır.gidiş oranı bugünlerde yılda 16.000 30.000 dolar. Oldukça aralık, ama öğrencilerinin değer ve ihtiyaçlarını kabul ne derecede üniversiteler bölgeye ve bağlıdır. Ustalar seviyede, öğrenci yaklaşık değişebilen, harç ödemek zorunda yaygındır Özel üniversitede 30.000 için bir kamu üniversitesinde yılda 3,000.

26. Nasıl deniz biyolojisi topluma katkıda bulunur?

Birçok deniz biyologları akademisyen ve dolayısıyla bilgiye katkıda bulunacak ve öğrencilere öğretmek. Bir katkı mı? Her zaman emin değil! Diğerleri devlet kurumları kirliliği ve balık stoklarını izleme ve balıkçılık ve kirlilik kontrolü yönetmek için politikayı yapımında çalışacak. Deniz ortamları ve tehlike altındaki türlerin korunması etmeye koruma örgütleri bazı işler.

27. Işinin büyük bir kısmını yazıyor?

Yazma becerileri deniz biyologları açısından büyük önem taşıyor. Benim tabii, ben öğrenci üç bildiri yazmak olun. yazılı iletişim kurabilmek başarılı olanlar ve nispeten az ödül ve ilerleme (kişisel ve finansal) ile çıkmaz işlerde kadar rüzgar edenler arasında bir fark yaratıyor. Eğer bir danışman veya bir profesör olsun, birçok rapor ve makaleleri yazma bulacaksınız. Bu size ilginç bir şey öğrendim Akranları ikna yolu bir deniz ortamını, kendi araştırmaları için para almak yolunu korumak için halkı ikna yoludur ve tabii ki.

28. Ne becerileri bir deniz biyologu olmak gereklidir?

Konularda profesyonel tarafında, akademik bir deniz biyoloğu genellikle doktora kazanmıştır konu ve genellikle doktora sonrası eğitim en az 2 yıl geçirmiştir. Bu süre zarfında gerekli beceri fen ve matematik (matematik ve istatistik ikisi de çok tercih edilir), bilgi işlem ve tercihen programlama sahip bir tesise en tecrübenin ilişkili alanların öğrenme biyoloji ve deniz bilimi alanında çok iyi eğitim de dahil, çok geniş olan azından bazı enstrümantasyon teknikleri, laboratuarda ve sahada hem.

Kişisel tarafında, bilim çoğu insan farkında çok daha fazla iletişim ve işbirliği becerilerini içeren bir konudur. Eğer zor birisi iseniz, daha iyi eş ve denetçiler geçinmeye öğrenirler almıştı. Benim O sağlayarak, kabul etmek ancak binde o biri olabilir gayet korkunç bir kişi ve başarılı var ya da o bir dahi ya gerçekten sinsi olduğunu.

29. Deniz biyoloğu olarak çalışırken, ABD’den farklı bölgelerine transfer yapılıyor?

Federal bir ajansı için çalıştı eğer genellikle transferler gönüllü olmasına rağmen bu, gerçekleşebilir. Bu aynı zamanda farklı yerlerde operasyonları ile endüstrilerde meydana gelebilir. Üniversite çalışmada, genellikle bir deniz laboratuarında, bir yaz saha sitesine sahip yaygındır, ancak bu elbette kalıcı bir durum değil.

30. Bir deniz biyoloğu ailenizin yaşam müdahale olarak çalışıyor mu?

Orada seyahat olduğunu ve bir sürükle. Herkes aile sorumlulukları müdahale saat, kapalı çalışmak zorunda sorununu karşılaşır. Ama bu başka birçok işler çok farklı değil. Onları getirmek durumunda seyahat aileniz için gerçek bir sevinç olabilir!

31. En deniz biyologları alanında laboratuarda ya da dışarı çalışmayı tercih olduğunu söyleyebilir misiniz?

Orada bu basit bir cevabı olduğunu, ancak bir o alanda varlık ve genellikle çok ilginç ve güzel yerlere yolculuk içerir çünkü birçok deniz biyologları işlerini seviyorum emin olabilirsiniz.

32. Herhangi bir özel çalışma saatleri var mı?

Hiçbir tutarlı cevap. Belirli bir işin bağlıdır.

33. Nasıl işçilerin tutum ve davranışları İşyerinizde iklimini etkiler? Eğer gibi çalışmak kişiler nelerdir?

Deniz biyologları aşağı yukarı çoğu akademisyenler gibidir. Onlar ve büyük çok orta sınıf vardır ve genellikle üniversite personeli andıran, oldukça ortalama opinons var. Öte yandan, doğal çevrenin korunması konusunda genel olarak tutkulu ve insanların ve doğal kaynakların sömürülmesini önlemek davranışların tarafına doğru eğilimindedir. Işyeri başarı odaklı tarafından ve büyük. Akademik bunları bir grup olarak hareket etmek zor bir çok yapan bir ölçüde bireycilere bulunmaktadır. Kitle ikna böyle bir grup için olası değildir.

34. Toplum hizmeti bir deniz biyolog faaliyetlerinin önemli bir parçası midir?

Evet. Deniz biyologları, özellikle çevresel konularla ilgili kamu komiteler, görev istenir. Deniz biyologları, kamu ders vermek. Onların uzmanlık geliştirme ve sanayileşme tehlikelerine karşı daha duyarlı hale getirir, çünkü Ayrıca, deniz biyologları genellikle deniz çevresinin korunması için savunucuları olarak bulurlar.

35. Neden önemli kimya bir deniz biyologu olmak için bilmek nedir?

Ben deniz biyolojisi biyoloji ve biyoloji biliminde ses eğitim gerektirir genel bilim bir ses topraklama gerektirdiğini tâbidir. DNA, RNA, proteinler, hormonlar, şeker ve diğer birçok bileşikleri: Bir yaşamın yapı taşlarını anlamadan hayat nasıl işlevlerini anlayamıyorum çünkü Kimya, örneğin, son derece önemlidir. Hücrelerdeki iyon etkileşimleri sinirler ve hücre zarları başka şeylerin yanı sıra, işe kılan çünkü İnorganik kimya da çok önemlidir. Bu, tüm teknik görünebilir, ancak kimya konusunda bilgili değilseniz Hayatın işleyişi çok önemli yönlerini anlamak için başarısız olur. Atmosferik kimyasallar küresel iklimi nasıl değiştiğini düşünün ve yakında osuruk ineklere bitkilerin gaz alışverişi gelen hiçbir şeyi dert edecek!Bu, arkadaşım kimya! kanalizasyon oksijen ve nasıl azaltılmış oksijen deniz organizmaları etkilediğini azaltır nasıl düşünün ve aynı sonuca olsun. Ben fizik ve matematik için aynı argümanı yapabiliriz. Ve genom. Biliyorum! Sen bunları önlemek ve eğlenceli şeyler almak istiyorum … Alacağınız daha anlayacaktır olgun: Bu eğlenceli şeyler IS!

36. Yaparım bilgisayar okuryazarı olması gerekir?

Bilgisayar okuryazarlığının iki tipi vardır. (Microsoft Excel gibi elektronik tablo programı) bir tablodaki verileri girerek ve (Microsoft Powerpoint gibi) bir sunum programında düşüncelerinizi sunan bir kelime işlemci kullanmak mümkün olan ve son olarak edememek: Birincisi, içerir mikrobilgisayar okuryazarlığı, orada (Google veya Safari gibi bir tarayıcı üzerinden) web ve e-posta kullanarak bağlanın. becerilerin Bu set tüm eğitimli öğrenciler için standarttır. Eğer üniversiteye girmek gibi, web kolej kütüphane ile başa çıkmak için ve bilimsel yayınlar bulmak için gerekli olacaktır. O web siteleri genellikle çok eksik öğreneceksiniz ve birincil bilimsel kaynaklar bilim alanında öğrenmek çok önemlidir.

Süreçleri doğal dünyada neler ve topladığınız verileri analiz etmek için istatistikleri kullanarak, sorunları çözmek için izin programlar yazmak simüle etmek Bilgisayar kullanırken bilgisayar beceri ikinci tip geleneksel bilgi işlem ne içerir. Bir programlama dilini öğrenmeye ve bilimsel sorunları, arsa grafikler çözmek için tasarlanmış programlar (= yazılım) nasıl kullanılacağını öğrenmek için, ve kendi özgün araştırma yapmak önemlidir. Bilgisayar becerisine sahip olan öğrenciler genellikle lisede bugünlerde bir programlama dilini öğrenmek, ama üniversitede bunu yapmak çoğu zaman gereklidir.

Bu nedenle, tipik bir deniz biyoloğu onu/kendi masaüstü veya dizüstü bilgisayara sahip olacak ve muhtemelen daha büyük veritabanları egzotik programların yanı sıra çeşitli saklanır daha büyük bir ana bilgisayara erişim sağlar.

37. Bir deniz biyoloğu olma iş güvenliği nedir?

Sen DAİMA kovulabilirim! Ama genel olarak, iş güvenliği oldukça fazla sahip istihdam TÜRÜ aynıdır. Eğer üniversitede bir deniz biyoloğu öğretim vardır Böylece eğer, güvenlik (onlara güvenlik veren görev süresi için çaba) üniversite öğretmeni aynıdır. Eğer (örneğin, ABD Çevre Koruma Ajansı) federal hükümet için çalışan bir çevre yöneticisi iseniz, federal iş sınıflandırması varsa ve sınıflandırma diğer federal çalışanlar ile aynı iş güvencem var. Kötü bir ekonomiye tepkiler daha hızlı olacak ve iş güvenliği dolayısıyla kolej veya hükümet istihdam biraz daha az olacağı şüpheli özel endüstrisi için aynı.

38. Tamam, lisede değilim. Hangi dersleri bir deniz biyologu olmak almalı?

Bir deniz biyologu olmak istiyorsanız, bilimi yaşam için hazırlanıyor. Lisede fen eğitimi şarttır. U. S Neredeyse tüm okul sistemleri. Biyoloji, kimya, yeryüzü bilimleri ve fizik öğretmek. Tüm doğal dünyanın anlaşılması için gereklidir. Onlar çok sert ve soyut gördükleri için birçok lise öğrencileri fizik kaçının. Ben bunu bilim konusunda ciddi olup olmadığını fizik yukarı geçen pişman olacak söz veriyorum. Aynı zamanda mümkün olduğunca, matematik almak için çok önemlidir. Lisede taşı başlatmak yoksa, üniversitede ihtiyacınız olacak. Sen yazmayı öğrenmeli ve İngilizce kursları çok önemlidir. Özetle, lise sağlam bir eğitim alma zamanıdır. Deniz biyolojisi dersleri kursları veya grupları alma konusunda endişelenmeyin. Okulunuz bir deniz biyolojisi ders varsa, o zaman tabii götürün. Ayrıca bölgede yaz kursları, kampları ve staj düşünebilirsiniz. Bir örnek olarak, üniversite lise öğrencileri için bir yaz konut araştırma programı vardır. Yerel kolej benzer bir program olabilir. Öyle olsa bile değil deniz biyolojisi, bu bilim ve araştırma harika dünya tanıtmak olabilir.

39. Do deniz ekolojistleri tek başına veya gruplar halinde çalışır?

Yalnız araştırma yapar deniz biyoloğu için yer yoktur. Birçok ince çalışmalar genellikle son derece iyi eğitimli kültürlü olan tek bir kişi tarafından yapılır. Ama her alanda daha bilimsel problemleri, deniz biyolojisi dahil, ekipler tarafından ele alınmaktadır. Bunlardan bazıları iyi, belirli bir işi yapmak için gerekli daha özel eğitimi kaynaklanıyor. Ayrıca deniz sistemlerinin gemilerde çalışan ve internet tüm büyük boy işbirlikçi araştırmamız çok başarmak için olağanüstü bir yol yapmak için birleştirir.

40. Yaparım başarılı deniz biyologu olmak için bir yabancı dil almak gerekir?

O objectives. More bağlıdır ve daha çünkü, cevabı kolay bir şey değil, hemen hemen tüm bilimsel literatür bu yüzden sadece eski kağıtları ve monografi yabancı dilde olan, İngilizcedir. Bu nedenle bir yabancı dil öğrenmek ana motivasyon meslektaşları ile etkili bir etkileşim veya alan sitelere seyahat etmek olurdu. Yeni dünyada, İspanyol kesin kazanan, ancak Fransız Avrupa, Afrika çok yaygın olarak konuşulan dildir ve Asya’nın parçalar. Eğer Asya bölgelerinde bazı gün işe özel eğim vardı sürece olanlar, benim seçimler olacaktır.

41. Deniz biyologları tarafından kullanılan ekipmanın bazı örnekler nelerdir?

Saha toplama ekipmanı: plankton örnekleme için plankton ağları, alt yaratıklar için dibe örnekleme için deniz yatağında, alt kepçe tortu örnekleme için alt corers.

Doğrudan Örnekleme ve Otomatik Ölçüm ekipmanları: termometreler, salinometers tuzluluk ölçmek için, “iButtons” sürekli çevresel sıcaklığını kaydetmek için.

Laboratuvar donatım: sudaki mikroorganizmaları saymaya parçacık sayaçları; Mavi ışık ışını ile vurduğunda Fluorometreler suda klorofil floresansı ölçmek; Oksijen metre deniz organizmalarının solunum ölçmek için kullanılan; DNA ekstraksiyonu ve PCR için Thermal Cycler.