*Android için Çoklu Görev Zamanlayıcısı

The source-page: http://www.tropicalcoder.com/MultitaskTimer.htm

*Android 8.0 ve sonraki sürümlere sahip telefonlar için

Son güncelleme 27 Eki 2019

Meşgul insanlar için bir zaman yönetimi uygulaması

ÜCRETSİZ – REKLAM YOK

Screen shot

Get it on Google Play

Bu, ofiste her gün farklı görevler (işler) için harcanan zamanı takip etmesi gereken kişiler için bir zaman yönetimi uygulamasıdır. Zamanı daha iyi yönetmek için kişinin kişisel yaşamında da faydalı olabilir.

Uygulama, isteğe bağlı olarak duraklatılabilen ve devam ettirilebilen 5 bağımsız zamanlayıcı sağlar. Her görev için harcanan toplam geçen süreyi ve istek üzerine günlük geçen süre hakkında bir rapor sunar.

Icon

Bir yazılım geliştiricisi olarak, her zaman zamanımı takip etmek ve muhasebe ve bordro için haftalık zaman çizelgeleri göndermek zorunda kaldım. Genellikle başka bir projede bazı sorunlar ortaya çıktığında görev değiştirmek sıkıcı bir iş haline gelir. Sık sık kesintilerin olabileceği evden çalışırken, başlama ve durma zamanlarının uzun bir listesiyle sonuçlanırdım. Bu, o kadar yıllarım olmasını dilediğim uygulama.

Şimdi farklı projeler için zamanlayıcılar ayarlıyorum ve sadece çalıştığımda başlat’a tıklıyorum ve durduğumda duraklatıyorum. Uygulama toplam süreyi takip ediyor ve herhangi bir anda zaman çizelgesini liste simgesinden açıp o göreve gün için kaç saatim olduğunu görebilirim. Haftanın sonunda, zaman çizelgesini doğrudan uygulamadan muhasebeye gönderiyorum.

Uygulamayı ayrıca spor salonunda veya dışarıda yürüyüşle geçirilen zamanı izlemek için kişisel hayatımda kullanıyorum. Kendime formda kalmak için koyduğum hedeflere ulaştığımı görmekten büyük memnuniyet duyuyorum.

Art